Podróże w wyższe wymiary świadomości

Podróże w wyższe wymiary świadomości

Światy mentalne wyższych wymiarów odbiera się zmysłami dokładnie tak samo jak świat fizyczny. MY jesteśmy w wyższych światach tak samo obecni jak w sklepie z warzywami kupując włoszczyznę  na zupę pomidorową. W wyższym wymiarze woda jest mokra, maliny w ustach słodkie, słyszmy szelest długiej sukni, pobrzękiwanie kryształów w kandelabrach, a dotyk dłoni elfa jest ciepły i przyjazny.

Są też różnice. Osoby kalekie w wyższych wymiarach odzyskują totalną sprawność. Chodzą, biegają, pływają. Nasza wieczysta świadomość uwolniona z fizycznych pęt wraca do kodu optimum: wszystko jest w porządku.

 

 

Dusza, elfy i guziczki w windzie do nieba

Dusza, elfy i guziczki w windzie do nieba

Dusza, elfy i guziczki w windzie do nieba.

Wiele tekstów na tym blogu to mój debiut swobodnego mówienia o metodzie, którą pracuję. Długo zbierałam się do mówienia o tym „swobodnie”, „wprost” i „bez owijania w bawełnę” wcale nie dlatego, że metoda jest dziwna. I nawet nie dlatego, że dziwi innych. Największym problemem było to, że mój rozum przez dłuższy czas nie był w stanie jej pojąć i przyjąć jako oswojoną.

Ale najwyraźniej do wszystkiego można się przyzwyczaić, bo dziś spokojnie i na luzie mogę o sobie powiedzieć do mojego warsztatowicza: tak, otwieram portale do wyższych stanów świadomości, proszę sobie teraz wygodnie usiąść, zaraz zobaczy Pan w wyższym wymiarze krasnoludka i jednorożca, a w jeszcze wyższym swoją duszę i swoich aniołów. Czy będzie Pan mógł z krasnoludkiem porozmawiać? Tak, jak najbardziej. Dotknąć grzywy jednorożca? Oczywiście, ale tylko pod warunkiem, że jednorożec też będzie miał na to ochotę, ale na szczęście na ogół mają.

Otwieranie portalu i pracę z wyższymi wymiarami nazwałam Technologią Wielowymiarową, bo jest to konkretne know-how zarządzania sobą.

 

Facebook

Nadchodzące wydarzenia

Technologia wielowymiarowa
Technologia wielowymiarowa